HABERLER
"Başiskele´yi Hep Birlikte Yönetiyoruz"
Orjinal Resim
22.08.2019 11:55:46

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Başiskeleli hemşehrileriyle buluşarak istişare toplantıları yapmaya devam ediyor.

Vatandaşların istek ve önerilerine büyük önem veren Başkan M.Yasin Özlü, hemşehrilerinin sorunlarını birinci ağızdan dinleyip çözüm üretmek için Döngel Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Döngel Mahallesi Merkez Camii avlusunda gerçekleştirilen istişare toplantısına Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Altıntaş, Döngel Mahalle Muhtarı Sinan Yavuzer ve çok sayıda mahalle sakinleri katıldı.

Başiskele’nin geleceği için vatandaşların katılımıyla kenti hep birlikte yönettiklerini söyleyen Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Her bir sokağımıza, caddemize, mahallemize ve kentimize daha iyi hizmet sunmak ve anında çözüm üretmek için vatandaşlarımızla istişare toplantıları düzenliyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen toplantı sonucu komşularımızın istek ve önerilerini birinci ağızdan dinleyerek, eksikliklerimizi birlikte çözüyoruz.” dedi.

Belediyeyi yönetirken şeffaflığa çok önem verdiklerini ifade eden Başkan Özlü, “Belediyenin kaynaklarını verimli kullanarak, yeni kaynaklar oluşturarak gerekli ve öncelikli hizmetlerimizi ilçemize yapmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım