Gezinti Bağlantılarını Atla
11
ÇİÇEK GİBİ BAŞİSKELE
Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü doğal güzellikleri ile dikkat çeken Başis
SEMT KONAKLARI YAYGINLAŞIYOR
Sosyal belediyeciliğin en güzel örnekleri arasında yer alan ve mahalle kültürünü yeniden
BAŞİSKELE´DE SÜREN EĞİTİM PROGRAMLARI
Başiskele Belediyesi´nin hizmet içi eğitim seminerleri sürüyor. Zabıta personeline yöneli
Orjinal Resim
ASFALT YAMA ROBOTU İŞLERİ HIZLANDIRACAK

Başiskele Belediyesi tarafından alınan asfalt robotu, hem yaz hem de kış mevsiminde asfaltlama yapabilecek.


Asfalt çalışmalarının daha iyi yürütülmesi ve yamalama işlemlerinin profesyonelce yapılabilmesi amacıyla alınan asfalt robotu hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilecek. Daha önce araç üzerinde en fazla 3 saat bekletilebilen asfalt yeni alınan robot sayesinde daha uzun süre muhafaza edilebilecek. Asfalt aracının 10 ton kapasitesi bulunuyor. Aracın kasasında bulunan ısıtma sayesinde asfalt kışın donma sorunu olmadan kullanabilecek.


Başiskele Belediyesi, 10 ton kapasiteli, hidrolik sistemle çalışan asfalt yama robotu aldı. Asfalt çalışmalarının daha iyi yürütülmesi ve yamalama işlemlerinin profesyonelce yapılabilmesi amacıyla alınan asfalt yama robotu, hem yaz hem de kışın kullanılabilecek.


Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz asfalt yama robotu sayesinde çalışmaların daha da hızlanacağını belirterek Başiskele Belediyesi olarak çalışmalarımızda ekonomik ve kaliteli yöntemler kullanıyoruz. Yaptığımız yol çalışmalarının kaliteli ve uzun ömürlü olması için 'asfalt yama robotu' dediğimiz aracı edindik. Bu araç sayesinde yollarda ve özellikle ara sokaklardaki asfaltlarda meydana gelen aşınma, çökme gibi bozuklukları zaman ve işgücünden tasarruf ederek pratik bir şekilde en kısa sürede iyileştirebileceğiz. Yaptığımız işlerin Başiskele'ye yakışacak şekilde kalıcı ve ekonomik olabilmesi için teknolojiyi yakından takip ediyoruz." şeklinde belirterek belediyemize ve ilçemize hayırlı olsun dedi.


Alınan bu araç sayesinde yılın her ayında asfalt yapabileceği gibi arkasına takılacak bir aparat sayesinde yoğun kar yağışı ve buzlanmanın olacağı kış aylarında tuzlama aracı olarak ta kullanılabilecek.


Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
| Haberi Paylaş |    
FaceBook ta paylaş friendfeed ta paylaş Twitter da paylaş Goggle da paylaş delicous da paylaş myspace da paylaş linkedin da paylaş mixx da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 12.10.2011 13:38:47
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 19.10.2011 10:28:22
 
Kayıt Okuma Bilgileri
Okuma Sayısı 634

l Telefon Rehberi
l Stratejik Plan
l Hizmet Standartları
l Bilgi Edinme
l Meclis Kararları
l Vefat Edenler
l Dokümanlar
l Beni Haberdar Et
l Konuk Defteri
l
WEB MAİL
SİTE HARİTASI
RSS
Site Yönetimi Başiskele Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü | Yazılım K7