HABERLER
Başkan Özlü’den Ramazan Bayramı Mesajı
Orjinal Resim
22.05.2020 16:41:46

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle bu bayramın biraz buruk geçeceğini vurgulayan Başkan Özlü, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Onbir Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayı her birimiz için ve en çok da ailemiz ve sevdiklerimizin sağlığı için her anlamda büyük sabır ve metanet gösterdiğimiz bir ay oldu.

Küresel salgın ile mücadele ederken almış olduğumuz tedbirlerle tüm dünyaya örnek bir kriz yönetimi gerçekleştirerek kısa sürede ülkece ve milletçe normalleşme sürecine girmenin umuduyla bayramı karşılıyoruz. 

Tüm ibadet ve dualarımızın kabul olması temennisiyle Ramazan ayı boyunca gösterdiğimiz bu kararlı ve sabırlı duruşu bayram boyunca da sürdürmek bizlerin elinde. Bu bayram evlerimizde aile bireylerimizle sosyal mesafeye uyarak bayramlaşacağız. Gönülden kucaklaşacağımız bu bayramımızın akabinde, şükredeceğimiz çok güzel, sağlıklı günler bizleri bekliyor.  Evlerimizden de olsa birliğimizin ve dirliğimizin sembolü olan bu özel bayram günlerimizde, milletçe saygımızı, sevgimizi ve muhabbetimizi gönülden daha da büyütüp pekiştireceğiz.

Rabbimden sevgi, kardeşlik, muhabbet, kucaklaşma, vuslat günleri olan bayram günlerini, hakkıyla idrak edebileceğimiz nice bayramlar diliyorum.

Bu vesileyle bayramımızın başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için esenliklere ve hayırlara vesile olması temennisiyle, siz değerli hemşehrilerimi muhabbetle selamlıyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.

Bu bayram evde kalın, sağlıcakla kalın…”

Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım