Hizmet Rehberi
Hizmet Rehberi
 
Başlık Başiskele Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Halil İbrahim Sofrası Aşevi 
Gereklilikler

Başiskele'de sosyal dayanışma ve yardımlaşmanın güzel bir örneği olan Aşevi'nin yemek dağıtımları sürüyor. Sadece Ramazan ayı ile sınırlı olmadan yılın 12 ayında, resmi tatiller ve hergün süren bu hizmetten Başiskele İlçesi'nde  2019 yılında Belediye tarafından tespit edilen 31 hane de bulunan 41 kişi yararlanıyor. Belediyemiz ile hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ve bağışları ile temin edilen gıda maddeleri sağlıklı ve temiz bir ortamda depolanıp saklanıyor. Yeniköy Merkez Mahallesi  Cevizlik Caddesi'nde (Yeniköy Hayat İlkokulu Yanı ) bulunan ve bir binadan oluşan aşevimizde 6 personel hizmet veriyor. 

Hijyen koşullar gözetilerek mutfak bölümünde usta aşçılar tarafından pişirilen yemekler sefer tasları ile aşevine ait araçlar tarafından ailelerin evlerine servis yapılıyor. 

Değerli Başiskeleliler, gelin siz de bir yardım eli uzatın ve aşevimizin ayakta kalması ve daha fazla insana ulaşmasına destek verin. Kuru Gıda, Erzak, Adak, Kurban Bağışı vs. yardımında bulunabilirsiniz.

Başiskele Belediye Başkanlığı Ana Hizmet Binası Kültür ve Sosyal İşler Müdürülüğümüze aşağıda bulunan evrakları teslim ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Gerekli Belgeler:

1) Yazılı Dilekçe

2) İkametgah

3) Nüfus Kimlik Fotokopisi

Adres: Serdar Mahallesi Selahattin Eyyubi Caddesi No:1 Başiskele/KOCAELİ

Telefon: 0262 310 13 33 

İlgili Hizmet Başlıkları  
Yazdır  l 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım