Kurumsal
KADİR KANDEMİR
   
KADİR KANDEMİR
Başkan Yardımcısı
 
İletişim Bilgileri
0262 310 12 00
1244
kadirkandemir@basiskele.bel.tr

Sorumlu Olduğu Müdürlükler

  • Fen İşleri Müdürlüğü
  • Zabıta Müdürlüğü
  • Temizlik İşleri Müdürlüğü
  • Park ve Bahçeler Müdürlüğü
  • Muhtarlık İşleri Müdürlüğü

1978 yılında Almanya da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kocaeli'de tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi Programında tamamladı.

2005 yılında Mühendislik hayatına özel sektörde altyapı, yol, konut, spor ve sanayi tesisi inşaatlarında şantiye mühendisi olarak başladı

2006 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol ve Sanat Yapıları Kontrol Şefliğinde yol, köprülü kavşak ve tünel projelerinde kontrol şefliği görevlerini yürüttü.

2009 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kent Konut A.Ş. de Şantiyeler Müdürü olarak Toplu Konut inşaatlarının kontrolü, müşterilere teslimi,konutların bakım ve arızalarının takip edilmesi hususlarında gerekli çalışmaları takip etti. 2013 yılından itibaren Analiz,Keşif,Sözleşme ve Şartnamelerin hazırlanmasını sağlamakla birlikte tamamlanan işlere ait hakediş ve kesin hesapların hazırlanması görevini yürüttü.

2015 yılında kamu görevinden ayrılarak özel sektörde Proje Müdürü olarak Köprülü kavşak inşaatı, Fabrika inşaatı, kentsel dönüşüm projesi Eğitim Bİnası inşaatlarında çalıştı.

2019 yerel seçimler sonrasında Başiskele Belediyesi'nde Teknik işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı.

İzcilik ve Gençlik faaliyetlerinde aktif, Doğa sporları ile ilgili,  Evli ve iki çocuk babasıdır.

Bildiği Yabancı Diller
İngilizce
Deneyim
2015-2019 Proje Müdürü 2009-2015 Şantiyeler Müdürü, Planlama, İhale ve Hakediş Müdürü, Teknik Müdür. 2006-2009 Kontrol Şefi, Kontrol Mühendisi 2005-2006 Şantiye Mühendisi, İnşaat Mühendisi
Eğitim
Yüksek Lisans: Bahçeşehir Üniversitesi Kentsel Sistemler ve Ulaştırma Yönetimi Lisans: Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği
Uzmanlık
Proje yönetimi, kalite yönetimi, yol, köprü ve sanat yapıları, ulaşım ve altyapı projeleri, toplu konut projeleri, Teknik çizim, keşif ve metraj, birim fiyat analiz, hakediş ve kesin hesap, kontrollük, iş sağlığı ve güvenliği - A sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı - ISO 9001 Baş Denetçisi - Teknik Bilirkişi
Konferanslar
İSGİP Konferans - İş Yerlerinde Sağlık ve Güvenliğini İyileştirme Projesi Kent Konut A.Ş. Sunumu
Yayınlar
Yüksek Lisans Tezi: Kocaeli İlinde Uygulanan Toplu Konut Politikaları ve İzmit İlçesine Etkilerinin İrdelenmesi Lisans Tezi: 10 ve 5 katlı betonarme yapıların deprem davranışlarının karşılaştırması. Yapıların en üst katında bulunan farklı türdeki bir yapıda oluşacak deprem tesirlerinin incelenmesi.
 
 
Başkan Yardımcıları
ÖMER SOYDAL
SERVET METE
UMUT ONGÜL
 
Başiskele Belediyesi
Başkan
Meclis Üyeleri
Encümen Üyeleri
Müdürlükler
Müdürler
Muhtarlar
Organizasyon Şeması
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım