Kurumsal
KÖKSAL AYABAKAN
   
KÖKSAL AYABAKAN
Teftiş Kurulu Müdürü
 
İletişim Bilgileri
02623101232
0541 262 1541
koksalayabakan@basiskele.bel.tr

30.04.1966 ERZURUM/İSPİR doğumlu olan AYABAKAN, 1969 yılında ailesiyle birlikte İstanbul Tuzla’ya yerleşmiştir. Eğitimine; İçmeler 50. Yıl İlkokulunda başlamış, Tuzla 0rta Okulu ve Lisesini bitirdikten sonra, 19 Mayıs Üniversitesi Çorum M.Y.O. İNŞAAT bölümü ve Anadolu Üniversitesi İKTİSAT Fakültesinden mezun olmuştur. Askerlik hizmetini İzmir Narlıdere’de tamamlayan ve belediyecilik hayatına 1989 Yılında Sultanbeyli Belediyesi Fen İşleri Şefi olarak başlayan AYABAKAN, 1994-2009 yıllarında Pendik Belediyesi’nde, Teknik Başkan Danışmanı, Fen İşleri Müdür Yardımcısı, Satın alma Müdürü, Zabıta Müdürü ve Başkan Danışmanı görevlerinde bulunmuştur. 2010 yılından itibaren Başiskele Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olarak görev yapmış olup, Teftiş Kurulu Müdürü ve Başkan Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

Teknik, idari, kültürel ve sosyal belediyecilik hizmetlerinde, 32 yıllık deneyim ve tecrübesi bulunan  AYABAKAN, yenilikçi, kararlı, özgüvenli, risk alabilen, aktif, sosyal ve kurumsal kimlik özelliklerine sahiptir.

Siyaset Akademisi, Dünya Yerel Yönetimler Akademisi ( WALD ), İngilizce, bilgisayar, 5393 Belediye Kanunu, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 5018 sayılı Analitik Bütçe ve Muhasebe, 5326 sayılı Kabahatler Kanunu, 3194 sayılı İmar Kanunu, Kamu İç Kontrol Sistemi, ( A ) tipi gürültü sertifikası, Amatör Denizci Yat Kaptanlığı, zaman yönetimi, halkla ilişkiler, sosyal psikoloji, stres yönetimi, hızlı okuma, anlama ve etkili konuşma, yönetim ve organizasyon, spor, teknik, idari ve mesleki mevzuat konularında eğitim sertifikaları bulunan AYABAKAN, orta seviyede İngilizce, Rusça ve Azerice bilmektedir.

AYABAKAN, SAVATE Federasyonu (Fransız Boksu) As Başkanlığı, Vu Şu Federasyonu Organizasyon Komitesi Üyeliği, Kickboks Federasyonu Milli ve Uluslararası Hakemliği yapmış, BEMBİRSEN, TEKDER, İSPADER, Kızılay Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulunmuştur. Evli ve dört çocuk babasıdır.

Bildiği Yabancı Diller
İngilizce, Rusça,Azerice
Deneyim
Teknik Başkan Danışmanı, Fen İşleri Müdür Yardımcısı, Satın Alma Müdürü, Zabıta Müdürü, Başkan Danışmanı, Belediye Başkan Yardımcısı
Eğitim
İktisat Fakültesi
Uzmanlık
Siyaset Akademisi, Dünya Yerel Yönetimler Akademisi ( WALD ), İngilizce, bilgisayar, 5393 Belediye Kanunu, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, 5018 sayılı Analitik Bütçe ve Muhasebe, 5326 sayılı Kabahatler Kanunu, 3194 sayılı İmar Kanunu, Kamu İç Kontrol Sistemi, ( A ) tipi gürültü sertifikası, Amatör Denizci Yat Kaptanlığı, zaman yönetimi, halkla ilişkiler, sosyal psikoloji, stres yönetimi, hızlı okuma, anlama ve etkili konuşma, yönetim ve organizasyon, spor, teknik, idari ve mesleki mevzuat.
 
 
Müdürler
ABDULSAMET YAYLI
AHU UĞURLU GALİP
BEHLÜL KOZLUCA
CEVDET HACIİSMAİLOĞLU
EMRAH KORKUT
ESMA KAYA
GÜRCAN YILMAZ
HASAN SOLAKOĞLU
İBRAHİM ÇELİKİZ
İBRAHİM KARDİL
İBRAHİM YÜCEL
İSA ŞAĞBAN
KÖKSAL AYABAKAN
MUHAMMED FEYZİ KARABIYIK
NİSA SUNGUR
ONUR ALP KARANFİLCİ
SELİM KARAOSMANOĞLU
SEVCAN KUTLU AYDEMİR
SİNAN ÖZDENKAYA
TAYFUN SERTKAYA
VEYSEL ÖZKARHAN
VOLKAN TORUN
 
Başiskele Belediyesi
Başkan
Başkan Yardımcıları
Meclis Üyeleri
Encümen Üyeleri
Müdürlükler
Muhtarlar
Organizasyon Şeması
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım