HABERLER
Gençlerin Yasin Abisi´nden Yeni Gençhane
Orjinal Resim
10.10.2022 15:25:57

Başiskele Belediyesi’nin geleceğin hazinesi çocuklara ve gençlere yönelik hizmetleri tüm hızıyla devam ederken “Gençhaneler”in sayısı da ilçe genelinde artmaya devam ediyor.

MEHMETAĞA GENÇHANE

Başiskele Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve hizmet vermeye başlayan Altınkent Gençhane, Karadenizliler Gençhane ve Şehitekrem Gençhane’nin ardından Mehmetağa Mahallesi’nde de yeni bir Gençhane yapılacak.  

Başiskele’de geleceğin teminatı çocuklara ve gençlere yatırımlarını Belediye Başkanı M. Yasin Özlü öncülüğünde 2022’de de devam ettiren Başiskele Belediyesi, Kullar Kent Meydanı’nda yeni bir Gençhane’yi açmak için kolları sıvadı.

BAŞKAN ÖZLÜ İNCELEMELERDE BULUNDU

Kentte gençlerin her alanda gelişimlerine büyük özen gösteren gençlerin Yasin Abisi, Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ekip arkadaşlarıyla birlikte yeni gençhanenin yapılacağı Kullar Kent Meydanı’nda yer alan kafede incelemelerde bulundu. Projenin detayları hakkında teknik ekibinden bilgiler aldı.

Mehmetağa Gençhane, çalışmaların tamamlanmasının ardından çok yakın zamanda gençlerin hizmetine sunulacak.

GENÇHANELER ANKARA’DA ÖDÜLLE TAÇLANDI

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından 1-9 Ekim 2022’de Ankara’da düzenlenen ve ülkenin dört bir yanından katılımın sağlandığı Tam Bana Göre Festival’de Başiskele Belediyesi’nin gençlere yönelik hizmetleri gelecek nesillerin ayağına kadar götüren “GençBüs Mobil Gençlik Merkezi” ile beraber ödül almaya hak kazanan “Gençhaneler”in sayısı kentte artmaya devam edecek.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım