HABERLER
Başiskele´ye Yeni İmar Yolları
Orjinal Resim
16.11.2022 15:30:35

Kocaeli’nin cazibe merkezi olmaya devam eden ve nüfus artışı doğrultusunda yeni yerleşim yerleri açılan Başiskele’de yeni imar yolları açılmaya devam ediyor.

İlçe genelinde yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarıyla kente güvenli ve konforlu yollar kazandıran Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni imar yolları da açarak Başiskele’nin ulaşım ağını genişletiyor. Belediye ekipleri, vatandaşların araçlarıyla ve yaya olarak evlerine daha rahat ulaşımını sağlamaları amacıyla yeni imara açılan yerlerde imar yolları açmaya devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, son olarak Fatih Mahallesi Ahlat Sokak’ın imar yolunu açma çalışmalarını gerçekleştiriyor. İmar planları çerçevesinde yeni şuyulandırma yapılan bölgede çalışmalarını yürüten ekipler, en kısa zamanda yolun üst yapı çalışmalarını da tamamlayarak bölge halkının hizmetine sunacak.

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ayrıca Altınkent Mahallesi Efe Sokak'ta da parke yol hazırlık çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım