HABERLER
Başkan Özlü Hemşehrileriyle Yüz Yüze Gönül Gönüle
Orjinal Resim
23.01.2023 14:12:51

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, hafta sonu mesaisini Başiskele Sahili’nde hemşehrileriyle bir araya gelerek yüz yüze gönül gönüle sohbet ederek geçirdi.

Kocaeli’nin en güzel sahiline sahip Başiskele Sahili bu hafta sonu yaz aylarını aratmayacak kalabalığı aratmadı. Hava sıcaklıklarının 20 dereceyi bulduğu Başiskele’de vatandaşlar hafta sonu tatillerini sahilde dinlenerek geçirirken, Belediye Başkanı M. Yasin Özlü de hemşehrilerini bu güzel günde yalnız bırakmadı.

GÖNÜL BAĞLARINI KUVVETLENDİRİYOR

Başkan M. Yasin Özlü, belediye çalışmalarını ve hizmetlerini büyük bir titizlikle ve özveriyle devam ettirmenin yanı sıra kentin dört bir köşesini gezerek Başiskeleli hemşehrileriyle bir araya gelmeye de devam ediyor. Başiskele’de geçen hafta sonu güzel ve güneşli günlerin tadını çıkaran vatandaşlar ile samimi bir şekilde sohbet eden Başkan Özlü, hemşehrilerinin gönüllerine dokunarak gönül bağlarını kuvvetlendirdi. Kentte yapılan çalışmalar ve hizmetlerden dolayı hemşehrilerinden büyük beğeni ve takdir alan Başkan M. Yasin Özlü, hemşehrilerine göstermiş oldukları teveccüh, gönülden vermiş oldukları destekler için kendilerine teşekkür etti.

Ortak yönetim anlayışıyla herkes ve her kesim ile fikir alışverişinde bulunarak kenti geleceğe hazırlayan Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü, vatandaşların birinci ağızdan taleplerini de dinleyerek ortak çözümler de üretiyor.

l Fotoğraflar
 
BaskanOzlu_sahilde_hemsehrileriyle4_23012023141248-5_1024_768.jpeg Orjinal Resim
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım