HABERLER
Başkan Özlü Hemşehrileriyle Gönül Gönüle
Orjinal Resim
5.06.2024 10:05:34

Başiskele’nin toplumsal uyumu ve ortak yönetimi için halkla sık sık temas halinde olan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, hemşehrileriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Kentte ortak yönetim anlayışıyla her yaştan ve her kesimden Başiskeleli komşusuyla iletişim kuran Başkan Özlü, hemşehrilerinin görüş, önerileri ve taleplerini birinci ağızdan dinleyerek hızlı çözümler üretiyor.

Esnaf ziyaretleri başta olmak üzere hasta ve yaşlı, ev ve site ziyaretleriyle Başiskeleli komşularının kapısını çalarak gönüllere dokunan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, son olarak Seymen Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafın ve vatandaşların sıcak ve samimi ilgisiyle karşılanan Özlü, istek ve talepleri yakından dinlemenin yanı sıra kentte yapılacak önemli hizmetleri de anlatma fırsatı buldu.

SİTE ZİYARETİ

Başiskele’ye büyük katma değer katan siteleri de ziyaret etmeyi sürdüren Başkan Özlü, hafta sonu programı kapsamında Cihangir Country Sitesi'ndeki komşularına misafir oldu.

Başiskele’nin kentleşme ve şehirleşmesinde, sosyal ve kültürel birikiminde önemli paya sahip siteleri de ziyaret eden Başkan Özlü, site sakinleriyle hasbihal etmenin yanı sıra Başiskele Belediyesi’nin Site Yönetim Modeli hakkında bilgiler aktardı.

Şehrin paydaşları olarak sitelerde yaşayan vatandaşların da her türlü ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyleyen Özlü, “Başiskele Belediyesi olarak site yöneticilerinin bizden ne ihtiyacı olursa, emrimiz başımız üstüne dedik. Ne gerekiyorsa yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Belediyemizin hizmetlerinden haberdar olmaları adına site iletişim ağımızı kurduk. Kentimizin geleceği için tüm paydaşlarımızı ve vatandaşlarımızı ortak yönetimimize dahil ediyoruz. İlçemize değer katan her bir vatandaşımıza katkılarından ve misafirperverliklerinizden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım