HABERLER
Yasin Abileri Gençlerin Her Zaman Yanında
Orjinal Resim
10.06.2024 14:12:14

Başiskele Belediyesi, 2024 Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) ilçedeki okullarda giren öğrencileri ve velileri yalnız bırakmayarak sınav öncesi ikramlarda bulundu.

Kocaeli'nin eğitimde yükselen değeri Başiskele'de eğitime ve gençlere ayrı bir önem veren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'nün talimatıyla sınav merkezi olarak belirlenen ilçedeki okulların önünde standlar kuran belediye ekipleri, üniversite adaylarına ve evlatlarının sınav heyecanına ortak olan velilerine içecek ve kuruyemiş dağıttı.

BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN BAŞARI DİLEKLERİ ADAYLARA İLETİLDİ

Tüm ülke genelinde olduğu gibi Başiskele’de de üniversiteye giriş için yapılan YKS-2024 büyük bir heyecanla gerçekleştirildi. Üniversite adayları, cumartesi günü Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Pazar günü Alan Yeterlilik Testi’ne tabi tutulurken, Başiskele Belediyesi de iki gün boyunca öğrencilerin YKS heyecanına ortak oldu. Başiskele Belediyesi de bu zorlu maratonda öğrencileri ve velileri yalnız bırakmadı. Belediye ekipleri sınav merkezleri önünde kurulan standlarda hem içecek ve kuruyemiş ikramlarında bulundular hem de Belediye Başkanı M. Yasin Özlü’nün selamlarını ve başarı dileklerini öğrencilere ilettiler.

ÖĞRENCİLER VE AİLELERİNDEN TEŞEKKÜR

Başiskele’de ÖSYM tarafından belirlenen sınav merkezleri önünde dağıtılan ikramlardan dolayı çok memnun kalan vatandaşlar, Başkan Özlü ve ekibine teşekkür ettiler.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım