HABERLER
Başkan Özlü Cemiyet ve Işıl Sokak´ta İncelemelerde Bulundu
Orjinal Resim
20.05.2020 15:51:26

Başiskele’de Koronavirüs Salgını süreci boyunca üst yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı M. Yasin Özlü çalışmaları yakından takip ediyor.

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaya ve araç sürücülerinin daha güvenli ulaşımı için Başiskele’nin dört bir köşesinde yol bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor.

Vatandaşların talepleri ve planlanan çalışmalar dahilinde son olarak Altınkent Mahallesi Cemiyet Sokak ile Işıl Sokak’ın kilitli parke taşı döşeme çalışmaları belediye ekiplerinin hummalı çalışmaları sonucunda kısa bir süre içerinde tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu.

BAŞKAN ÖZLÜ ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

İlçede yapılan çalışmaları yakından takip eden Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Cemiyet ve Işıl Sokak’taki incelemelerin ardından çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Özlü yaptığı açıklamada, “Yeni imara açılan yollarımızın alt yapı çalışmaları da tamamlandıktan sonra Başiskeleli hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda ilçemize uzun ömürlü yeni yollar kazandırıyoruz. Ülkece zorlu bir süreç yaşasak da vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için canla başla, aşkla durmaksızın çalışıyoruz. Yapılan çalışmalarımızın ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını dilerim" diye konuştu.

Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım