HABERLER
Başiskele Sahili´nde Açık Havada Spor Keyfi
Orjinal Resim
26.06.2020 09:06:29

Başiskele Belediyesi, spor yaparak sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmek isteyen Başiskeleli kadınların yanında olmaya devam ediyor.

Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte evlere kapanan ve spor yapma imkânı bulamayan Başiskele’nin şanslı kadınları yeni normale hayata geçiş ile birlikte Başiskele Sahili’nde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde belediye bünyesindeki bayan spor eğitmenlerinin eşliğinde spor ve egzersiz yaptılar.

Belediyeye bağlı spor salonlarının Kovid-19 tedbirleri kapsamında kapalı tutulması nedeniyle Başiskele Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Başiskele Sahili’nde açık havada spor egzersizleri başladı. Geçen haftalarda çocuklara yönelik yapılan etkinlikler bu kez kadınlar için gerçekleştirildi.

Başiskele’nin temiz havasında, doğal güzellikleri içerisinde, enfes deniz manzarasında bir araya gelen kadınlar, yaklaşık 2 metrelik mesafede çimlere serilen pilates minderlerinde spor hocalarının eşliğinde ısınma ve germe, kültür-fizik hareketleri yaparak ter attılar.

Yaklaşık 45 dakika süren spor eğitimleri, spor salonları açılana kadar Başiskele Sahili’nde kadınlar için her Perşembe günü saat 09:00’da yapılmaya devam edecek.

l Fotoğraflar
 
SahildeSporBayanalar2_26062020090621-3_1024_768.jpeg Orjinal Resim
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım