HABERLER
Bisiklet Turu İle Sağlık Hareketi
Orjinal Resim
10.09.2020 16:29:58

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü, Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında tüm gençleri bisiklet turuna davet ediyor.

Başiskele Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü koordinesiyle gerçekleşen organizasyon 12 Eylül Cumartesi günü saat 9.30’da Başiskele Belediyesi hizmet binası önünden başlayacak.

 

“BİSİKLETİNİ AL GEL”

 

Başkan Özlü “ Kontrollü Sosyal Hayat döneminde sağlık tedbirleri kapsamında iyice hareketsizleştiğimiz bu günlerde sağlığa hep birlikte pedal çeviriyor,15 yaş üstü tüm gençlerimizi bisiklet turuna davet ediyorum. Haydi gençler bisikletinizi alın, sağlık hareketimize katılın” dedi.

 

4 KM PARKUR

 

Herkesin kendi bisikleti ile katılım sağlayacağı organizasyon saat 9.30’da Barbaros Mahallesi, Selahattin Eyyubi caddesinden, Başiskele Belediyesi hizmet binası önünden başlayacak, Pınar Caddesi boyunca devam edecek olup Başiskele Sahili’nde son bulacak. Parkur boyunca tüm güvenlik tedbirlerinin alınacağı bisiklet turu 4 km sürecek. Maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleşecek organizasyonda katılımcı gençler kendi bisikletleri ile katılacağı gibi maske, kask gibi her türlü güvenlik tedbirlerini de kendileri almış olacak.

 

 

l Fotoğraflar
 
afis_10092020162946-3_1024_768.jpeg Orjinal Resim
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım