HABERLER
Başkan Özlü:” Güzel İşler’e Sahip Çıkacak Nesil Sizsiniz”
Orjinal Resim
18.09.2020 16:12:44

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü yeni tip koranavirüs kovid-19 salgını sürecinde telekonferans ile uzaktan görüştüğü lise temsilcileri ile söz verdiği gibi yemek programında buluştu.

 

Belediye Başkanı M.Yasin Özlü’nün hizmet yılında kurularak faaliyetlerine başlayan Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü proje ve çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Başiskele’deki liselerin temsilcisi olan öğrenciler ile sürekli iletişim halinde olan birim, kontrollü sosyal hayat döneminde de iletişimi gençlerle koparmadı.

 

Liseli Gençler Yasin Ağabeyi ile Yemekte

 

Her fırsatta gençler ile içi içe olan ve gençlerin sevdiği Belediye Başkanı M.Yasin Özlü gençlerin Yasin Ağabeyi gençlerle pandemi süresinde gerçekleştirdiği telekonferansta birlikte yemek yeme sözü vermişti. Rehavete kapılmadan normalleşme sürecinin yönetildiği bu dönemde tüm tedbirleri alarak önceki akşam Başiskele Sahilinde bir restoranda düzenlenen bir yemek programında tüm liselerin temsilcisi olan gençlerle buluştu. Liseli gençler de uzun süredir öğretmen ve arkadaşlarını özlemiş olmanın hasebiyle sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleşen programda güzel bir yemek gerçekleştirmiş oldu.

 

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü programda yaptığı konuşmada, “Koranavirüs salgını sürecinde kurallara ve tedbirlere uyarak evlerde kalan siz değerli gençlerimizle iletişimimizi koparmadık. Liselere yaptığımız ziyaretlerimizde gerçekleştirdiğimiz Gençlerle Başbaşa programımızı telekonferans yöntemiyle uzaktan da olsa sürdürdük. Mesafeler uzak olsa da gönlümüz birdi. Yaptığımız telekonferans görüşmesinde sizlerle birlikte vaktimizi nasıl değerlendirdiğimizi konuşurken yemek yapmak ve yemek yemekten bahsetmiştik. Sizlere o gün görüşmemizde söz verdiğimiz gibi bugün böyle yüz yüze bir program hazırladık.  Sizler bizim için büyük önem arz ediyorsunuz. Kente güzel işler kazandırmak için tüm ekibimizle birlikte gece gündüz çalışıp inşaa ettiğimiz bu güzel işlere sahip çıkacak yegane güç sizlersiniz. Onları kullanacak ve geleceğe taşıyacak nesil sizsiniz. Bu bağlamda birlikte daha nice güzel işler yapacağımıza inancımız sonsuz. Tedbirler konusunda çevrenizdeki insanlara, büyüklerinize, küçüklerinize sizlerin katkısı büyük olmalı. Onlara destekçi olmalısınız. Örnek olmalı ve doğru yönlendirmeli rehavete kapılan değil, her zaman bilinçli gençlik olmalısınız. Bu konuda da sizlere güveniyor ve inanıyorum.” ifadelerini kullandı. Program Başkan Özlü’nün gençlere hediye takdimi ile sona erdi.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım