HABERLER
Başkan Özlü, Yağmur Çamur Demeden Çalışıyor
Orjinal Resim
16.11.2020 13:01:48

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçenin her bir mahallesinde yapımı devam eden projeleri ve çalışmaları yağmur çamur demeden yerinde incelemeye devam ediyor.

Başiskele’deki her bir çalışmayı yakından takip eden Başkan M. Yasin Özlü, her an sahaya inerek ilgili müdürlerle birlikte çalışmaları denetliyor. Yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Özlü, özverili bir şekilde çalışan belediye personeline de moral ve motivasyon veriyor.  

Başkan Özlü, ekibiyle birlikte üst yapı çalışmaları tamamlanan yolları yerinde incelerken, 2021 yılında yapılması planlanan sokak ve caddeleri de yağmur çamur demeden gezdi.

BAŞKAN ÖZLÜ: “YERİNDE HİZMET, YERİNDE ÇÖZÜM”

2021 yılında halka hizmette vites yükseltecekleri ve daha güzel işler çıkaracakları yıl olacağını vurgulayan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “İlçemizde hizmete hız katmak için ‘Yerinde hizmet, yerinde çözüm’ anlayışıyla çalışarak belirlenen program dahilinde hep birlikte güzel işler yapıyoruz. Halkımızdan aldığımız güçle ilk günkü aşkla 2021 yılında hizmet atağına geçeceğiz. Başiskelemiz’de kalıcı işler yaparak kentimizi geleceğe taşıyacağız.” dedi.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım