HABERLER
Bahçecik Semt Meydanında Çalışmalar Başladı
Orjinal Resim
17.11.2020 17:36:25

Bahçecik Semt Meydanı çalışmalarına başlayan Başiskele Belediyesi ihtiyaç olan meydanı en kısa sürede tamamlamayı planlıyor.

 

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü seçim beyannamesinde söz verdiği semt meydanları projelerinden birini daha hayata kazandırıyor. Ekiplerin sahada kazı çalışmalarına başladığı meydan projesindeki çalışmaları meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve teknik ekibiyle yerinde inceleyen Özlü, ekibinden çalışmalar hakkında bilgi aldı, komşularıyla istişarelerde bulundu.

 

BAŞKAN ÖZLÜ: “GÖNÜLDEN ÇALIŞMA ŞİARIYLA KALICI VE GÜZEL İŞLER KAZANDIRMAYA DEVAM”

 

 Başkan Özlü “ seçim beyannamemizde söz verdiğimiz semt meydanları projelerimizden ilkini hepinizin bildiği üzere Barbaros Mahallesi’nde gerçekleştirmiştik. Hasarlı bina olan eski kaymakamlık binayı yıkarak, bölgenin en önemli ihtiyaçlarından biri olan hem otopark hem de meydana hizmet eden halkımızın özellikle çocuklarımızın sıklıkla kullandığı meydanı kentimize kazandırdık. Bugün de yine Şehitekrem mahallemizde komşularımızın özellikle talep ettiği Bahçecik semt meydanımızda çalışmalara başladık. Burada hayata geçireceğimiz meydan çalışması bölgenin ihtiyacına hizmet vermiş, kültürel değerlerimize uygun komşuluk ilişkilerini geliştirecek bir meydan olacak. Tüm ekibimizde sahada gönülden çalışma şiarıyla estetik, kalıcı velhasıl güzel işler yapmaya devam ediyoruz” dedi.

 

OTOPARK VE MEYDAN

 

Bahçecik Semt Meydanı, Şehitekrem Mahallesi, Hürriyet Caddesi’nde yer alıyor. Toplamda 347m² alanı kapsayan meydan içerisinde 100m² alanda otopark, taş duvar, bank ve peyzaj çalışmaları yer alacak. Yerinde çalışmaları inceleyen Başkan Özlü yakından takip ettiği meydan çalışmasının en kısa sürede hizmete açılması için ekiplerin hummalı bir şekilde çalışmaya tamamlayacağının bilgisini verdi.

 

l Fotoğraflar
 
ekipler-hummali-calisiyor_17112020173623-6_1024_768.jpeg Orjinal Resim
meydan-projesi_17112020173623-7_1024_768.jpeg Orjinal Resim
sehitekrem-mahallesi-hurriyet-caddesi_17112020173623-8_1024_768.jpeg Orjinal Resim
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım