HABERLER
Bahçecik Stadı Spor Tesisi´nde Sona Gelindi
Orjinal Resim
29.03.2021 11:40:32

Başiskele’nin başarılı amatör spor kulüplerinden Bahçecik Spor Kulübü için Başiskele Belediyesi tarafından geçen aylarda yapımına başlanan spor tesisindeki inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

İlçede spora, sporcuya ve geleceğin teminatı gençlere büyük değer veren Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçedeki amatör spor kulüplerine destek olmayı sürdürüyor. Geçen hafta da ilçede sportif faaliyetlerini sürdüren 12 amatör spor kulübüne malzeme desteği sağlayarak spor camiasından büyük takdir toplayan Başkan Özlü, tesisleşme konusunda da kulüplere destek veriyor. Bu kapsamda Başiskele Belediyesi tarafından ilçenin güzide kulüplerinden Bahçecik Spor Kulübü için geçtiğimiz haftalarda başlanan spor tesisindeki inşaat çalışmalarında sona yaklaşıldı.  

Başkan Özlü’nün de yakından takip ettiği çalışmalarda binanın çatı kaplamasının yapılmasının ardından elektrik ve su tesisatları döşendi. Daha sonra sıva işlemleri de yapılan modern tesis binasının yeni sezona hazır hale getirilmesi için belediye ekipleri yoğun bir şekilde çalışıyor.

TOPLAMDA 300 METREKARELİK MODERN TESİS

Bahçecik Spor Kulübü’ne yakışır Bahçecik Stadı yanında 300 metrekare alan üzerinde inşa edilen modern tesiste, başkan ve yönetim odası, eğitim salonu, 4 soyunma odası, revir, hakem odası, malzeme odası, çamaşır odası, duşlar ve WC’ler yer alacak.

Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım