HABERLER
Başkan Özlü, Bosnalı Meslektaşını Ağırladı
Orjinal Resim
9.09.2021 15:39:48

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Bosna Hersek üyesi Jablanica Belediye Başkanı Damir Şabanoviç’i Başiskele’de ağırladı.

Türk Dünyası arasında mevcut olan ortak kültür ve medeniyet mirasını dikkate alarak, kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma yaklaşımı ile bilgi, görgü ve karşılıklı deneyimlerden yararlanmak amacıyla kurulan ve faaliyetlerini sürdüren Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nde Yönetim Kurulu üyesi olarak da hizmetlerine devam eden Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Bosna Hersekli meslektaşı Damir Şabanoviç’i misafir etti.

Başkan Şabanoviç ve beraberindeki heyeti Başiskele Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda ağırlayan Başkan M. Yasin Özlü, Bosnalı meslektaşıyla sıcak ve samimi ortamda sohbet etti. Ziyarette gönül coğrafyamız Türk Dünyası ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. İki genç başkan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti birbirlerine ilettiler.

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, görüşme sonrası Jablanica Belediye Başkanı Damir Şabanoviç’’e günün anısına bir tablo hediye etti.

Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım