HABERLER
Başkan Özlü Hemşehrilerinin En Mutlu Gününe Şahitlik Ediyor
Orjinal Resim
13.09.2021 11:27:11

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Başiskeleli hemşerilerinin en mutlu günlerinde yanlarında olarak dünya evine giren çiftlerin sevinç ve heyecanlarına ortak olmaya devam ediyor.

Başiskele’de belediyecilik işlerini büyük bir titizlikle yoğun tempoda sürdüren Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, hemşehrileriyle iç içe olmaya komşularının en mutlu günlerinde yanında olmaya büyük özen gösteriyor.

10 CEMİYETE KATILIM

Başkan Özlü, bu hafta 10 cemiyete katılarak genç çiftlerin ve ailelerinin en mutlu günlerine şahitlik etti. Yoğun düğün ve nikâh programı olan Başkan Özlü, Şeydanur- Efkan, Zehra- Furkan, Armağan – Burcu, Sedef – Hüseyin, Özge-Ali, Edanur – Melih, Seda- Yasin, Yağmur – Ömercan, Ezgi – Güral ve Seher – Furkan çiftlerinin en mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı, sevinçlerine ortak oldu.

ÇİFTLERE ANLAMLI HEDİYELER

Genç çiftlerin düğün ve nikâh cemiyetlerine katılarak davetleri karşılıksız bırakmayan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, dünya evine giren çiftlere iki cihan aile saadeti dileyerek, çiçeği burnunda çiftlere Ay yıldızlı Türk Bayrağımızı, Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınlarından Ailem kitabını ve nikâhta imza attıkları kalemi hediye etti.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım