HABERLER
Mutlu Çocuklar İçin Yeni Alanlar
Orjinal Resim
14.09.2021 14:01:47

İlçenin dört bir köşesinde park ve yeşil alan çalışmalarını aralıksız sürdüren Başiskele Belediyesi Yaylacık Mahallesi’ne bir park daha kazandırıyor.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Geleceğin hazinesi çocuklarımız ve gençlerimiz için tüm imkanlarını seferber eden Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, bu kapsamda ilçe genelinde projelerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Çocukların aileleriyle birlikte keyifli ve güvenli vakit geçirebilecekleri, spor yaparak dinç kalabilecekleri alanlar oluşturan Başiskele Belediyesi, bu kapsamda Yaylacık Mahallesi Kavallıoğlu Sokak’ta park yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

775 METREKARE

Toplamda 775 metrekare alana sahip olan park alanında, çocukların daha güvenli bir şekilde oyun oynayabileceği 100 metrekarelik kauçuk zemin üzerine oyun grubu kuruldu. Park alanının çevresinin ahşap çitler ile sarılmasının ardından park içerisine ailelerinde keyifli vakit geçirebilmesi adına iki adet kameriye yerleştirilecek. Daha sonra çevre düzenlemeleri ile estetik ve ağaçlandırma çalışmaları ile yeşil hale dönüştürülecek park alanı vatandaşların kullanımına sunulacak.

 

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım