HABERLER
Başkan Özlü Her Zaman Gençlerin Yanında
Orjinal Resim
2.12.2021 13:24:58

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ”Gençlerle Baş Başa” programı kapsamında liseli gençlerle buluşarak enerji depolamaya ve yeni fikirler edinmeye devam etti.

Okul ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, son olarak Başiskele Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Okulun konferans salonunda sıcak ve samimi bir ortamda dün gerçekleşen programda Başkan Özlü, öğrencilere tecrübelerini anlattı ve gençlerle fikir alışverişinde bulundu. Kendisini can kulağıyla dinleyen gençlerin sorularına da büyük bir içtenlikle cevap veren Başkan Özlü, enerji ve motivasyon kaynağı olan kardeşleriyle güzel ve verimli zaman geçirdi.

“GENÇLERİMİZE GÜVENİMİZ TAM”

Gençlerle bir arada olmanın kendisi için büyük bir kazanım olduğunu ifade eden Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Gençler bizim her şeyimiz, geleceğimiz. Eğitimde, sporda, sanatta, hayatın her alanında gençlerimize güveniyoruz. Yeter ki idealist olsunlar, vatan ve millet sevdasıyla işlerini güzel ve doğru yapsınlar. Bizler genç kardeşlerimizin ülkemiz için çok daha güzel işlere imza atacağını inanıyorum. Başiskele Belediyesi olarak tüm gençlerimizin gönüllerine dokunmaya, onlarla beraber olmaya, onlara yönelik yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

ÖĞRENCİLERDEN YASİN AĞABEYLERİNE TEŞEKKÜR

Öğrenciler de Yasin ağabeylerinin ziyaretinden dolayı memnun kalarak, Genc-i Âlâ projesi altında gençlere yönelik hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

GENÇLERLE BASKETBOL OYNADI

Başiskele’de yaptığı güzel işler ve projelerin yanı sıra Kocaeli’nin en genç Belediye Başkanı olarak dinamizmiyle de dikkatleri üzerine çeken M. Yasin Özlü, genç kardeşleriyle bir müddet basketbol oynayarak hünerlerini sergiledi.  

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım