HABERLER
Başiskele Belediyesi´nden Gazetecilere Moral Gecesi
Orjinal Resim
10.01.2022 09:22:42

Başiskele Belediyesi ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 16 Ocak Basın Onur Günü dolayısıyla Başiskele'de güzel bir Türkü Akşamı programı düzenleyerek gazetecilere moral verdi.

YOĞUN KATILIM

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü'nün ev sahipliğinde Başiskele'de bir otelde gerçekleştirilen programa Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan ve yönetimi, Kocaeli'nin duayen gazetecileri 12 ilçeden yerel basın mensupları ve ulusal basının temsilcileri aileleriyle birlikte katıldı.

CEMAL KAPLAN'DAN BAŞKAN ÖZLÜ'YE TEŞEKKÜR

TRT Haber Kocaeli Bölge Temsilcisi Halit Yılmaz'ın program sunuculuğu yaptığı programda Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, bir konuşma yaparak büyük bir özveriyle çalışan basın mensuplarına yaptığı bu güzel organizasyon dolayısıyla Başkan M. Yasin Özlü'ye teşekkür etti.

BAŞKAN ÖZLÜ: ZOR ŞARTLARDA ÇALIŞTIĞINIZIN BİLİNCİNDEYİZ

Başkan M. Yasin Özlü ise programda yaptığı konuşmada, basın mensuplarının ne kadar zorlu şartlarda özgürce ve tarafsızca kamuoyunu bilgilendirmenin peşinde olduklarını her zaman bildiklerini vurgulayarak, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 16 Ocak Basın Onur Günü münasebetiyle böyle güzel bir organizasyon yaparak siz değerli gazeteci arkadaşlarımıza destek ve moral vermek istedik. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Cemal Kaplan başta olmak üzere katılımlarınızdan dolayı ve hepinize teşekkür ediyorum." dedi.

"KAMUOYUNU BİLGİLENDİRMEDE EN ÖNEMLİ KÖPRÜSÜNÜZ"

Başkan Özlü sözlerini şöyle sürdürdü:

"Biz belediyecilik gereği vatandaşlarımızla sürekli temas halinde daha güzel bir Başiskele’yi nasıl inşa edebiliriz derdiyle birçok hizmeti, eseri, projeyi hayata geçirirken bunca güzel, estetik, süratli, doğal, temiz, kalıcı ve gönülden işlerin kamuoyuna duyurulması noktasında sizler halkımızla aramızda sağlam birer köprü vazifesini görüyorsunuz. Büyük bir fedakârlıkla 7 gün 24 saat yılın 365 günü haber akışını sağlayan siz kıymetli basın mensubu arkadaşlarımıza bizler de bir nebze destek vermek, moral ve motivasyon sağlamak amacıyla Kocaeli Gazeteciler Cemiyetimiz ile birlikte güzel bir Türkü Akşamı hazırladık. Sizlerin moral ve motivasyonunu çok önemsiyoruz. Bu akşam sizler için düzenlenen bu türkü ziyafetinde gönlünüzce eğlenmenizi diliyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 16 Ocak Basın Onur Günü’nüzü tekrardan kutluyorum."

BAŞİSKELE MÜZİK OKULLARI EĞİTMENLERİNDEN KONSER

Başiskele'nin ödüllü Genc-i Âlâ Gençlik Modeli çatısı altında gençlere yönelik hazırlanan Başiskele Müzik Okulları eğitmenleri Bukte Saatcı, Furkan Kayaoğlu ve Fırat Nadir Bilgin tarafından verilen konserde katılımcılara türkü ziyafeti verildi.

İstek türkülerin de seslendirildiği Türkü Akşamı keyifli ve renkli anlara sahne oldu.

l Fotoğraflar
 
Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım