HABERLER
Başiskeleli Öğrenciler 15 Temmuz Ruhu İçin Yarışacak
Orjinal Resim
30.06.2020 12:12:24

Başiskele Belediyesi, devletimize ve bütünlüğümüze karşı yapılan hain darbe girişiminin yıl dönümü olan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel ödüllü yarışma düzenliyor.

Milli irademize, demokrasimize ve milli değerlerimize bağlılık konusunda farkındalık oluşturmak ve 15 Temmuz 2016’da halkımızın gösterdiği destansı kahramanlığın hafızalarımızdaki yerini korumak ve yaşatmak amaçlı Başiskele Belediyesi ve Başisele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen yarışma resim, şiir ve kompozisyon dallarında yapılacak. Başiskele’de ikamet eden resmî ve özel okullarda eğitim gören öğrenciler arasında düzenlenecek yarışmaya, ilkokul öğrencileri resim dalında, ortaokul öğrencileri şiir dalında ve ortaöğretim öğrencileri kompozisyon dalında katılım gösterebilecek.

SON BAŞVURU 13 TEMMUZ PAZARTESİ

Yarışmaya katılan öğrencilerin ürettikleri eserleri 13 Temmuz 2020 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Başiskele Belediyesi’ne iletmesi gerekecek. Öğrenciler, eserlerini https://www.basiskele.bel.tr/duyuru/1/3974/15-temmuz-yarisma-sartnamesi linkinde yer alan yarışma şartnamesinde belirtilen bilgileri yazarak kultur@basiskele.bel.tr e-mail adresine veya 0533 200 41 99 numaralı WhatsApp hattına göndermeleri gerekmektedir.

SÜRPRİZ ÖDÜLLER

Her öğrencinin yarışmaya en fazla bir eserle katılacağı 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Yarışması’nda Resim/Şiir/Kompozisyon dallarının her birinde 1’inciye bisiklet, 2’inciye bluetooth kulaklık, 3’üncüye akıllı saat ve belediyeden sürpriz hediyeler verilecek.

Ödüller 15 Temmuz Çarşamba günü düzenlenecek programla sahiplerine verilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler,  0262 310 12 00 / 444 41 10 numaralı telefonu arayarak yada Başiskele Belediyesi’nin www.basiskele.bel.tr adresini ziyaret ederek yarışma hakkında detaylı bilgiye ulaşılabilecekler.

Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım