HABERLER
Başkan Özlü, Milletvekili Hülya Nergis´i Ağırladı
Orjinal Resim
3.08.2022 15:03:35

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’i belediyede misafir etti.

Başiskele’de 2022 yılını “Kadın ve Aile Yılı” ilan ederek KALE Modeli ile kadın ve aileye yönelik başarılı çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Belediye Başkanı M. Yasin Özlü,  bir dizi ziyaretler için Kocaeli’ye gelen Kayseri Milletvekili Hülya Nergis’i belediyede ağırladı.

Nazik ziyaretlerinden dolayısıyla Hülya Nergis’e teşekkür eden Başkan Özlü, ilçede kadın ve aileye yönelik yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

MİLLETVEKİLİ NERGİS: GÜZEL İŞLER KADINLARLA DAHA GÜZEL

Milletvekili Nergis de, Başkan M. Yasin Özlü’nün çalışmalarını takdir ederek ilçedeki kadınlara verdiği önem ve destekten dolayı kendisini tebrik etti.

Kayseri Milletvekili Hülya Nergis ziyarette yaptığı açıklamada,  “Başkanımız Yasin Özlü’nün çalışmaları Kocaeli sınırlarını aşıyor. Kendisinin kadın ve aileye yönelik hizmetlerini yakından takip ediyor ve her bir çalışmasını takdire şayan buluyoruz. Kadını ve aileyi bir kale olarak görüp, onu sağlamlaştıracak ve güçlendirecek eserler ve hizmetler yapıyor. Güzel işlerine ilçenin kadınlarını dahil ederek işlerini daha da güzelleştiriyor. Kendisini tebrik ediyor ve işlerinde kolaylıklar diliyorum. Misafirperverlikleri dolayısıyla da başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Site Yönetimi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
K7 Yazılım